Catsuit

Kolekce 2010. Catsuit s dlouhými rukávy a dlouhými nohavicemi. Ušit je z nového měkkého materiálu. Jedná se o  velmi  jemné PVC. Skvěle padnoucí model díky propracovanému střihu. Kombinézu lze upravit dle vašeho přání. Možnost různých barevných kombinací včetně kontrastních proužků....
Igelitová kombinéza s černým lesklým a hladkým povrchem - červenými případně jinak barevnými proužky . Zapínání na trojcestný zip. Provedení je možné jak v DÁMSKÉM tak i v PÁNSKÉM střihu . Případné individuální úpravy jsou možné .
Modrá igelitová kombinéza v kontrastu s bílými proužky. Proužky kopírují siluetu postavy a vytváří tak ladnost.
Igelitová kombinéza s unikátním řešení kapuce pro současné a pohodlné nošení plynové masky. Model tradičně doplněn černými proužky pro zvýraznění postavy. Možnost ušití i v pánském provedení. Máte-li zájem o tento model nebo máte nějaké dotazy, napiště nám.
Průhledná celotělová igelitová kombinéza. Zapínání je tvořeno trojcestným zipem. Černé proužky dávají kombinéze zcela originální vzhled. Rukávy a nohavice mají zapínání na suché zipy. Zapínání u krku je řešeno stejným způsobem. Velmi atraktivní a sexy. Tento model lze vytvořit  i v pánském...

Igelitové kombinézy- Igelitové catsuity

Igelitová Kombinéza - v základním provedení s jedná o klasickou kombinézu s dlouhými rukávy a nohavicemi, které jsou na zápěstích a na kotnících zakončeny stahující gumou. Tatáž guma je umístěna na bocích, kde dodává kombinézám atraktivní vzhled a zlepšuje vytvarování obleku na daný typ postavy. Nejžádanější jsou kombinézy ze silnostěnného měkkého igelitu se zipy umístěnými na zádech a v partiích rozkroku. Dalšími variantami může být uzamykatelná kombinéza která je opatřena řětízky a zámky. Kombinézy mohou být z černého leklého igelitu, jejich vzhled je podobný kombinézám z latexu, pouze nejsou tolik přilehavé. Všechny typy igelitových kombinéz jsou velice příjemné na nošení. Např. kombinézy z mléčného poloprůhledného igelitu ( který je slabší než zmiňovaný silnostěnný igelit) jsou vynikající pro spaní nebo jako saunovací a relaxační oděv. Další informace a zajímavosti Vám rádi poskytneme a zodpovíme.

Jméno:   Petr Jelínek
Ulice:      Lidická 176
Město:    Praha západ
PSČ:       252 25
Stát :       Česká republika
 

 +420 604 821 633

plasticstudio@seznam.cz

Kontakt