Dress

Kolekce 2010. Kouřové transparentní minišaty. Skvěle padnoucí střih, švy jsou tradičně zdobeny a zpevněny konstrastními proužky. Vzadu je provokativní rozparek a zapínání na zip. Tyto minišaty jsou vhodné ke kombinaci s dalšími modely, například s pláštěnkami. Na šaty byl použit nový měkčí...
Kolekce 2010.  Nový měkčí materiál, jemné PVC. Skvěle padnoucí minišaty v kombinaci černá a průhledná oranžová. Šaty jsou vhodné k vysokým kozačkám nebo naopak k lodičkám na vysokém podpatku, kdy vyniknou dlouhé nohy. Decentní sexy model,  vhodný k seznámení s touto módou a materiálem....
Šaty z mléčného igelitu zdobené černým řasením, rovněž z igelitu. Mléčné zabarvení není tolik průsvitné a lehce vše zakrývá. Možnost prodloužení. Výborná kombinace s mléčným pláštěm se stejným zdobením. Ukázka v krátkém a dlouhém provedení.
Modré igelitové šaty s transparentními pruhy na bocích, u krku černé lemování. Působí velmi sexy dojem. Vzadu je rozparek a zapínání za zip.
 Hravé šněrovací šatičky. Transparentní igelitové minišaty, které mají na stranách linii pro šněrování. Změnou barvy šnůry můžeme měnit jejich vzhled a doladit tak případné doplňky. Díky šněrování se tyto minišaty dají lépe přizpůsobit postavě. Na přání je možno změnit barvu šněrovací linie.

Plastic Dress - ukázka ze starších kolekcí

Kontakt