Dress

Kolekce 2010. Kouřové transparentní minišaty. Skvěle padnoucí střih, švy jsou tradičně zdobeny a zpevněny konstrastními proužky. Vzadu je provokativní rozparek a zapínání na zip. Tyto minišaty jsou vhodné ke kombinaci s dalšími modely, například s pláštěnkami. Na šaty byl použit nový měkčí...
Kolekce 2010.  Nový měkčí materiál, jemné PVC. Skvěle padnoucí minišaty v kombinaci černá a průhledná oranžová. Šaty jsou vhodné k vysokým kozačkám nebo naopak k lodičkám na vysokém podpatku, kdy vyniknou dlouhé nohy. Decentní sexy model,  vhodný k seznámení s touto módou a materiálem....
Šaty z mléčného igelitu zdobené černým řasením, rovněž z igelitu. Mléčné zabarvení není tolik průsvitné a lehce vše zakrývá. Možnost prodloužení. Výborná kombinace s mléčným pláštěm se stejným zdobením. Ukázka v krátkém a dlouhém provedení.
Modré igelitové šaty s transparentními pruhy na bocích, u krku černé lemování. Působí velmi sexy dojem. Vzadu je rozparek a zapínání za zip.
 Hravé šněrovací šatičky. Transparentní igelitové minišaty, které mají na stranách linii pro šněrování. Změnou barvy šnůry můžeme měnit jejich vzhled a doladit tak případné doplňky. Díky šněrování se tyto minišaty dají lépe přizpůsobit postavě. Na přání je možno změnit barvu šněrovací linie.

Plastic Dress - ukázka ze starších kolekcí

Igelitové šaty

Další zajímavý typ z igelitové přehlídky jsou šaty dlouhé, průhledné, lehce kopírující postavu ženy, plné lesku při každém pohybu. Takové igelitové minišaty jsou super a osloví i ty, kteří k tomuto matriálu mají počáteční nedůvěru. ( Toto máme potvrzeno od mnoha párů, kde ona byla moc překvapená, jak v takových šatech vypadá sexy. )Takže šaty mohou být dlouhé, kratší, mohou být průhledné, černé, poloprůhledné. Co se týká střihu, jsou připraveny šaty s ramínky, s rukávy, se zipy vpředu i vzadu. Speciální lahůdka jsou dlouhé šaty se zipem vpředu a s kapucí. Každé šaty mohou být zdobeny i igelitovými kanýry. Moc hezky vypadá kombinace mléčně bílé a jiné barvy. Hodně pěkně a přitažlivě působí čistě průhledný igelit a četnými lesklými výstřihy. Pro hodně odvážné, doporučuji vyzkoušet šaty v saunách, kde igelit neuvěřitelně změkne a vytvoří na nahém těle krásnou podívanou. To samé vznikne i při koupání v teplejší vodě, popřípadě při sprchování. Po takových akcích je viagra pouze neškodná lentilka.

Jméno:   Petr Jelínek
Ulice:      Lidická 176
Město:    Praha západ
PSČ:       252 25
Stát :       Česká republika
 

 +420 604 821 633

plasticstudio@seznam.cz

Kontakt