Informace o nás

Dobrý den,

vítejte na našich stránkách, zde je několik informací o nás a naší prácí.

Začátek naší tvorby se datuje k roku 1998-1999. Vše začalo velmi postupně. Nejprve nesmělé pokusy vytvořit něco jiného, než zde bylo do té doby viděno. Začínal se plnit internet, vznikaly skupinky lidí, premiéru si odbyly první párty. Po problémech jak to dělat a kde shánět použitelný materiál, se přeci jen podařilo vytvořit několik funkčních a zajímavých modelů, které byly právě roku 2003 nafoceny a umístěny na první webové stránky. Z té doby je asi nejznámější CATSUIT 03 DE LUXE. Několik těchto kombinéz si našlo svého majitele i v dalekém zahraničí.
Tím že se podařilo najít schůdné – ne však jednoduché – technologie výroby, bylo možno nasadit laťku opět o něco výše. Vznikla nová kolekce igelitového oblečení a další naše produkty se dostaly do různých koutů Evropy.Je zajímavé sledovat začátky a současnost. 90% vytvořených obleků byly a jsou igelitové kombinézy. Při začátcích to byly většinou pánské modely. V současnosti stále pánové vedou, ale přidávají se k nim požadavky pro páry a taktéž se hlásí i samotné dívky.
Doba stále běží, dostáváte se do podvědomí, jste zváni na párty, poznáváte nové lidi, učíte se novým věcem. Jezdíte na mega fetish párty do zahraničí, kde byť se to těžce přiznává, je to úplně jiné, přístup lidí, prezentace, fetish modely, fetish móda, fotostylizace atd. Díky těmto seznámením a kontaktům a hlavně nicku, došlo k zatím poslednímu přejmenování na YELEN.cz. Lidé mi stejně jinak neřekli, navíc jsem své produkty jak pro módní zónu tak i fotografie chtěl mít více identifikovatelné. Takže Yelen. Cz vyhrálo. A jsme skoro v současnosti. Stále se snažíme nějak odlišovat naše produkty.
Nejvýraznějším originálním prvkem jsou všité proužky a lemy které zdobí většinu našich obleků více něž 7 let. Zvýrazňují ladnost postavy a zvyšují její atraktivitu. Naše šité modely jsou tím pádem na první pohled odlišné od běžné nabídky a jsou víceméně podpisem návrháře a výrobce Yelen.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Na Vašich stránkách jsou zobrazeny především dámské modely. Umíte zhotovit i pánské vzory?

Ano, z většiny zde prezentovaných modelů je možné vytvořit pánský střih. Stačí kontaktovat a domluvit se.

Nemám zcela konfekční velikost. Je možné modely ušít či upravit dle požadavku?

Ano, na přání  Vám zhotovíme vybraný model podle Vámi zadaných rozměrů. Pokud rozměry neovlivňují  vyšší spotřebu materiálu , je úprava bez příplatku. Stačí vyplnit tabulku.

Jak je vyřešena menší pružnost a z toho vyplývající soudržnost švů?

Šijeme ze speciálního měkkého PVC. Díky výpočtům a technologii kterou používáme dokážeme eliminovat pružnost potřebnými náměry a vyztuženými švy. Vyztužená je i dráha pro vložení zipu. Používáme zvlášť ostřené a dobroušené hroty jehel. Lepení nepoužíváme z důvodu nepříznivých chemických reakcí a sváření nám nedovoluje maximální kreativitu při tvorbě obleku.

Mám svoji představu o střihu, návrhu, o provedení a materiálu. Je možné dle zaslaného obrázku vyhovět mým požadavkům?

Samozřejmě. Jsme schopni se přizpůsobit požadavkům jak u pánských tak u dámských modelů. V některých případech je ale nutné přihlédnout ke složitosti a následně vytvořit individuální a předběžnou cenu.

Jméno:   Petr Jelínek
Ulice:      Lidická 176
Město:    Praha západ
PSČ:       252 25
Stát :       Česká republika
 

 +420 604 821 633

plasticstudio@seznam.cz

Média o nás

Clear Plastic

Kontakt