Lack Fashion - ukázky naší práce - více naleznete v MENU

Ukázky naší práce - úvod


Dámy a pánové,
zde v MENU jsou informace o jednotlivých modelech a ukázky naší práce.

Tyto stránky slouží k tomu, aby Vám blíže představily naši dlouholetou tvorbu, jednotlivé modely a návrhy z minulých i současných kolekcí. I když jsou tyto stránky nově založené, název Plastic Fashion používáme ve spojení se jménem Yelen více než 7 let.

Zabýváme se výrobou, obchodem a navrhovaní modelů z lesklých materiálů, z lacku, z měkčeného PVC – igelitu. Zhotovíme též oblečení podle vašich představ a návrhů. Naše modely jsou navrženy tak, aby se daly použít v erotické, ale i módní oblasti a maximálně splňovaly požadavky a přání jeho uživatelů.
K výrobě oblečení a doplňků je používán více elastický lack - tkanina potažená polyurethanem. K dispozici je mnoho střihových možností, včetně velkého výběru barev, cca 15 odstínů. U světlých povrchů lacku je třeba dbát na to, aby se nekombinovaly s tmavými materiály, jelikož některé pouštějí barvu a mohou pak nenávratně povrch lacku poškodit.

Jak zacházet s tímto materiálem.

Lack je možné pouze jemně prát v ruce, či chemicky čistit bez použití chlóru. Lesklý povrch dobře očistit, aby se netvořily matné skvrny. Nikdy nesmíme ždímat ani v ruce ani v pračce. Nesušit v sušičce. Parfémy, deodoratnty, lak na vlasy nanášet před oblečením. Tyto prostředky mohou způsobit matné skvrny, které již nelze nikdy odstranit. Pozor na ostré předměty, šperky a drsné povrchy jiných částí oblečení. Přílišným tahem může dojít k natrhnutí či poškození vinylového povrchu. Agresivní pot může způsobit zkřehnutí materiálu.

Pozor na látky které barví, zvlášťt na kůži a koženku. Hrozí otištění tmavých barev do lacku. Tyto skvrny již nelze ničím odstanit. Ilustrační obrázek ( není náš model )

Jméno:   Petr Jelínek
Ulice:      Lidická 176
Město:    Praha západ
PSČ:       252 25
Stát :       Česká republika
 

 +420 604 821 633

plasticstudio@seznam.cz

Kontakt